Working hours are not set

DHI Saç Ekimi

DHI SAÇ EKİMİ

Ekim bölgesine öncesinde kanal açılmadan, var olan saç köklerine hiçbir zarar vermeden, yoğun bir sıklık verilerek, Choi Implanter Kalemi ile öncesinde donör bölgeden tek tek toplanan saç köklerinin en doğal şekilde ekiminin yapılma yöntemidir. Saç dökülme problemi olan bayanlara, kaş ekimi yapılması uygun olan kişiler özellikle DHI yöntemini seçmelidir.

DHI saç ekimi nasıl gerçekleştirilir?

Saç ekimine karar verdikten sonra Biyolife Hair Center’ın uzman danışmanlarına danışabilirsiniz. Öncelikle saç ekim merkezinde bulunan özel cihazlar ile saç analiziniz yapılır. Kliniğimizde bulunan özel cihazlar sayesinde, saçınızın yoğunluğu ölçülür ve ekilecek saç teli sayısına(greft) karar verilir. Saç ekimi yapılırken lokal anestezi uygulanır ve acı hissetmemeniz sağlanır. DHI saç ekiminde ekilecek saçlar ense veya kulak arkası kısımlardan toplanır.

DHI yönteminde iyileşme sürece nedir?

Ekimden sonra 5-6 gün kabuklanma aşaması olur daha sonra, 3 aydan itibaren yeni saçlar çıkmaya başlar. İstenilen sonucu alabilmek ise 1 yılı bulabilmektedir. DHI saç ekimi tekniğinde ise saç kökleri tek tek alınmaktadır ve beklemeden özel bir kalem ile ekim bölgesine yerleştirilir. Kullanılan kalem sayesinde olabildiğince doğal bir sonuç elde edilir.

Klasik FUE tekniğinden farklı olarak kanal açma işlemi yapılmadığı ve dolayısıyla dikiş atılmadığı için iyileşme çok daha hızlı gerçekleşir. DHI yönteminde baş kısmından alınabilecek saç teli(greft) kalmadıysa, vücudun çeşitli bölgelerinden de alım yapılmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Barbaros Mh. Morsümbül Sk. No:5 Deluxia Palace Ataşehir, 34750 Kadıköy/İstanbul
  Cep: +90 535 866 25 40
  Cep: +90 535 869 64 08
  Mail: info@biyolifehaircenter.com
  Web: www.biyolifehaircenter.com
HAKKIMIZDA
Saç ekiminde bilimsel yöntemleri kullanarak saç naklini yapıyoruz. Saç ekiminde %100 doğallık sağlamaktayız. Saç ekiminde sorumluluklarımızın bilincinde olup, deneyimli, plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekimini hastane ortamında steril şartlarda gerçekleştiriyoruz.