Working hours are not set

Safir Yöntemi

SAFİR PERKUTAN TEKNİĞİ

Ense bölgesinden alınan saç, ekim yapılacak bölgeye minik delikler açılması aracılığıyla ekilir. Safir Perkutan yönteminde her saç teline özel boşluk açılır, bu sayede doğal görünüm elde edilir. Ekilen saç kökleri yerlerinden oynamaz. Her saç teline özel boşluk açılmasından dolayı daha sık bir görünüme sahip olunur. Standart bir saç ekiminde, 1 cm2 alana ekilen kök sayısı 35-40 iken, Safir Perkutan ekim tekniğinde yerleştirilen kök sayısı 70-80 köktür.

Safir Perkutan yönteminde iyileşme süresi ne kadardır ?

İyileşme hızı oldukça yüksektir. Diğer saç ekim yöntemlerine göre hızlı bir iyileşme görülür. Yüzde ödem oluşma ihtimali de düşüktür.

Operasyon süresi ne kadardır ?

Ortalama operasyon süresi 6-9 saat arası değişmektedir. Dünyada çok az klinikte uygulanan Safir Perkutan Tekniği, Biyolife Hair Center uzmanlığı ve güvencesiyle Türkiye’de.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Barbaros Mh. Morsümbül Sk. No:5 Deluxia Palace Ataşehir, 34750 Kadıköy/İstanbul
  Cep: +90 535 866 25 40
  Cep: +90 535 869 64 08
  Mail: info@biyolifehaircenter.com
  Web: www.biyolifehaircenter.com
HAKKIMIZDA
Saç ekiminde bilimsel yöntemleri kullanarak saç naklini yapıyoruz. Saç ekiminde %100 doğallık sağlamaktayız. Saç ekiminde sorumluluklarımızın bilincinde olup, deneyimli, plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekimini hastane ortamında steril şartlarda gerçekleştiriyoruz.