Working hours are not set

Sakal ve Bıyık Ekimi

SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Sakal ekimi, ciltte ciddi yaralanma, deride yanma, genetik sebepli ya da başka herhangi bir sebeple yüz bölgesinde kıl çıkmaması durumunda erkeklere özel yapılan bir işlemdir. Böyle durumlarda hastanın yüz bölgesine sakal ve bıyık ekimi gerekmektedir. Aynı saç ekiminde olduğu gibi sakal ve bıyık ekiminde de hastaya FUE tekniği (Foliküler Ünite Ekstsaksiyonu) kullanılarak işlem uygulanmaktadır.

Bıyık ve sakal ekimi yüzün tamamen deri olan hiç kıl olmayan boş alanlarına uygulanabildiği gibi, seyrek kıllı bölgeleri gürleştirmek ve sıkılaştırmak amacıyla da uygulanır. Sakal ve bıyık ekimi sırasında hastaya lokal anestezi uygulanır. Sadece işlem yapılacak olan yüz bölgesi uyuşturularak yapılan işlemin sonrasında ise, hasta derisinde ağrı, yanma veya acı hissi oluşmaz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Barbaros Mh. Morsümbül Sk. No:5 Deluxia Palace Ataşehir, 34750 Kadıköy/İstanbul
  Cep: +90 535 866 25 40
  Cep: +90 535 869 64 08
  Mail: info@biyolifehaircenter.com
  Web: www.biyolifehaircenter.com
HAKKIMIZDA
Saç ekiminde bilimsel yöntemleri kullanarak saç naklini yapıyoruz. Saç ekiminde %100 doğallık sağlamaktayız. Saç ekiminde sorumluluklarımızın bilincinde olup, deneyimli, plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekimini hastane ortamında steril şartlarda gerçekleştiriyoruz.