Working hours are not set

Tıraşssız Saç Ekimi

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Sosyal hayattan mahrum kalmak istemeyen veya konforlu bir iyileşme süreci isteyen hastalarımıza önerimiz Tıraşsız Saç Ekimidir. Hastalarımız sosyal hayattan uzak kalmayarak, yeni saçlarına kavuşabilmektedir ve iyileşme süreleri kısadır.

Tıraşsız saç ekimi kimlere uygulanır?

Tıraşsız saç ekim uygulaması, erkek veya kadın farketmez 18 yaşından büyük herkese uygulanabilir. Uzman kişinin hastayla beraber ekim yapılacak saç teli miktarına karar vermesi tedavi için önemlidir. Genetik veya daha sonra meydana gelen rahatsızlıklar sonucu dökülen saçlara saç ekimi uygulabilir.

Tıraşssız saç ekiminin avantajları nelerdir ?

Pek çok kişi, başındaki yara izlerinden çekinip saç ekimine soğuk bakmaktadır. Bu yüzden hayallerini ertelemekte veya alternatif yollar izlemektedir. Tıraşsız saç ekimi bu tür sebeplerden geliştirilmiştir. Normal saç ekiminde saçlar kesildiği için, kişiler saçlarınının tamamen uzamasını beklemek zorunda kalıyor, bu nedenle sosyal hayatlarından, işlerinden uzak kalıyorlardı. Tıraşsız saç ekimiyle hem saçınız olmayan veya seyrek olan bölgeye saç ekimi yaptırtacaksınız hemde saçlarınızın kesilmesine gerek kalmayacak.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Barbaros Mh. Morsümbül Sk. No:5 Deluxia Palace Ataşehir, 34750 Kadıköy/İstanbul
  Cep: +90 535 866 25 40
  Cep: +90 535 869 64 08
  Mail: info@biyolifehaircenter.com
  Web: www.biyolifehaircenter.com
HAKKIMIZDA
Saç ekiminde bilimsel yöntemleri kullanarak saç naklini yapıyoruz. Saç ekiminde %100 doğallık sağlamaktayız. Saç ekiminde sorumluluklarımızın bilincinde olup, deneyimli, plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekimini hastane ortamında steril şartlarda gerçekleştiriyoruz.